Streameren op snoek in de Groenlose Gracht.

Streameren op snoek in de Groenlose Gracht.

Afgelopen zondag stond de jaarlijkse streamerdag van de Vliegvis Vereniging Heelweg op het programma. Voor dit evenement hadden zich dertien leden aangemeld en starten de dag met koffie en een broodje. Na de huishoudelijke mededelingen vertrok het gezelschap naar de Groenlose gracht waar de eerder gebonden snoekstreamers te water werden gelaten. Tijdens de lunch werd duidelijk dat de snoeken moeilijk waren te verleiden. Uiteindelijk werden er 5 gevangen en weer terug geplaatst in hun element. De wisseltrofee werd dit jaar gewonnen door Frits Roerdinkholder met twee snoeken. Ondanks de wat tegenvallende vangsten konden de deelnemers terugzien op een geslaagde dag.
Wij danken de Groenlose Hengel Vereniging voor hun medewerking.
door F. Roerdinkholder(c) 2014 Vliegvis Vereniging Heelweg